Remote Assistant
Vzdálený přístup

telefon
Podpora

Podpora

Windows Phone

Naše služba Bezpečný e-mail a osobní agenda umožňuje sychronizovat e-maily, kontakty, kalendář a úkoly s Vaším mobilním zařízením s operačním systémem Windows Phone 8/8.1. Synchronizace probíhá prostřednictvím protokolu Microsoft ActiveSync, který je potřeba pomocí následujícího postupu nastavit. Pro Vaši snazší orientaci v operačním systému a lepší názornost je postup konfigurace uvedený níže proložen snímky obrazovek s příslušným nastavením.

Pro nastavení Bezpečného e-mailu a osobní agendy je potřeba mít aktivní přístup k internetu. Ujistěte se tedy, že jste připojeni k síti Wi-Fi (popř. mobilnímu internetu).

Nastavení Windows Phone 8/8.1

1. Pokud jste si ještě nezměnili heslo, které jste obdrželi od našich operátorů po zprovoznění služby, doporučujeme tak učinit ve webmailovém klientu (https://mail.bezpecny-mail.cz).

Pokud si změníte heslo ve webmailovém klientovi, budete jej muset změnit ve všech zařízeních a klientech, které máte k účtu připojeny.

2. V telefonu otevřete volbu Nastavení / E-mail + účty / Přidat účet.

3. Jako typ účtu zvolte Exchange.

4. Zadejte Vaši e-mailovou adresu a heslo a klikněte na přihlásit se.

5. Přístroj se pokusí přihlásit a nabídne Vám možnost upřesnit zadání. Do kolonky Uživatelské jméno vložte opět Vaši e-mailovou adresu a klikněte na přihlásit se.

6. Přístroj se opět pokusí přihlásit a nabídne Vám možnost dalšího upřesnění – zvolte upřesnit.

7. Do pole Server vložte adresu poštovního serveru mail.bezpecny-mail.cz a klikněte na přihlásit se.

Pokud se Vám i přes výše uvedený postup nepodaří úspěšně zprovoznit synchronizaci na Vašem mobilním zařízení, kontaktujte naši podporu.

ESET partner  Logo společnosti Dell  Logo Microsoft.NET  Logo Microsoft SQL Server  Logo Microsoft Office  TeamViewer Logo Kerio Logo