Remote Assistant
Vzdálený přístup

telefon
Podpora

Podpora

Jak služba funguje?

Elektronická pošta zpravidla přichází z internetu na Váš stávající poštovní server. Váš počítač nebo notebook si pak stahuje zprávy na svůj disk. V některých konfiguracích navíc zůstává na serveru kopie e-mailu a to po dobu několika dní.

Toto běžné řešení má však několik nevýhod:

  • e-mail stažený do jednoho zařízení již nelze stáhnout do dalšího (např. telefon)
  • pokud dojde k havárii Vašeho počítače, dojde zpravidla i ke ztrátě elektronické pošty

Řešení pro Vás: Bezpečný e-mail a osobní agenda

Při využívání této službyse na cestě mezi Vaším stávajícím poštovním serverem a počítačem nachází server Bezpečného e-mailu a osobní agendy, který stahuje poštu a následně ji uchovává. S tímto serverem pak komunikuje Váš počítač a další nastavená zařízení.

Celé řešení má následující výhody:

  • Všechny Vaše zprávy jsou uloženy nejen ve Vašem počítači, ale i na serveru Bezpečného e-mailu, který je navíc pravidelně zálohován.
  • Mezi počítačem a serverem Bezpečného e-mailu kolují nejen e-maily, ale také informace o Vašich schůzkách, úkolech a kontaktech.
  • Všechny zprávy, termíny, úkoly i kontakty jsou na serveru roztříděné stejným způsobem jako ve Vašem počítači. Pokud tedy přistupujete ke svému účtu z jiného než svého počítače (např. na dovolené), můžete bez problémů pracovat a vše máte tak, jak jste zvyklí. Po návratu a připojení ze svého počítače budete mít všechny položky ve stavu, v jakém jste je viděli naposledy.
  • Samozřejmě můžete svůj účet propojit i s dalšími zařízeními (domácí počítač, notebook, tablet, telefon).
  • Server umožňuje definovat třídicí pravidla a následně filtrovat a třídit zprávy ihned po doručení. O jejich třídění se tedy již nemusíte starat.

Instalace bez starostí

Celou instalaci zajistí naši technici na základě podkladů, které si od Vás vyžádají (přístupové údaje ke stávajícím poštovním účtům). Následně Vám pomohou nastavit Vaše zařízení tak, aby si poštu a ostatní informace sama získávala a ukládala na server Bezpečného e-mailu a osobní agendy.

Další informace o technických specifikacích a přístupu ke službě Bezpečný e-mail a osobní agenda najdete v záložce Technické specifikace.

ESET partner  Logo společnosti Dell  Logo Microsoft.NET  Logo Microsoft SQL Server  Logo Microsoft Office  TeamViewer Logo Kerio Logo