Remote Assistant
Vzdálený přístup

telefon
Podpora

Podpora

Jsme rádi, že máte zájem o aktuální informace týkající se našich produktů. 

E-mailové aktuality

Zaškrtnutím níže uvedených tématických oblastí můžete nastavit zasílání e-mailových novinek. Vždy Vám budeme zasílat přehled novinek a plánovaných akcí a také další informace a pozvánky dle Vámi zvolených oblastí zájmu. Vyplníte pouze Vaše jméno a e-mail, na který si přejete novinky z vybraných oblastí zasílat, a poté kliknete na tlačítko Odebírat.


Vyplněním osobních údajů a přihlášením se k odběru novinek (kliknutím na tlačítko Odebírat) souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy Ambro Systems spol. s r.o., IČ: 291 63 901, se sídlem Nové Sídliště 363, 334 42 Chlumčany jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to po dobu Vašeho přihlášení k e-mailovým novinkám, aby zpracovával Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení a e-mail pro své marketingové účely, k optimalizaci své nabídky, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Takto získané údaje nebudou za žádných okolností předány třetí osobě.


Témata e-mailových novinek:

V případě, že se rozhodnete e-mailové novinky nadále neodebírat, můžete tak učinit prostřednictvím odkazu na konci každé námi zaslané e-mailové novinky nebo prostřednictvím formuláře na této stránce: vyplníte Vaše přihlašovací údaje (k e-mailingu), zaškrtnete témata, ze kterých chcete zrušit odběr novinek, a kliknutím na Zrušit odběr budete z e-mailových novinek odhlášeni.

ESET partner  Logo společnosti Dell  Logo Microsoft.NET  Logo Microsoft SQL Server  Logo Microsoft Office  TeamViewer Logo Kerio Logo