Remote Assistant
Vzdálený přístup

telefon
Podpora

Podpora

Z historie

Historie společnosti sahá až do roku 1996, kdy byla založena jako živnost provozovaná vlastníkem a současným jednatelem Bc. Janem Weberem při zaměstnání.

2009

1. října 2009 pan Weber opustil zaměstnanecký poměr a začal se naplno věnovat rozvoji vlastní firmy. Navázal tak na své dlouholeté působení v řadě firem na pozici IT technika, konzultanta v IT oblasti, správce IT infrastruktury a vývojáře webových i konzolových firemních aplikací.

Původně obchodní firma se tak začala postupně transformovat na společnost poskytující služby z oblasti IT – správy a vývoje webových stránek.

Během této přeměny probíhaly přípravy prvních projektů zaměřujících se na tvorbu webových stránek. Společnost se soustředila na vývoj svého stěžejního produktu – portálu Areus .NET ve verzi 3, jehož předchozí verze portálu byly vyvíjeny pouze jako zakázková aplikace pro konkrétního zákazníka. Vývoj třetí verze však započal od samého základu - verze 3 je tedy již pojata jako komerční aplikace s výrazně širšími možnostmi, než jakými disponovala dříve.

Konec roku 2009, během něhož se firmě podařilo získat hned několik stálých zákazníků, byl uzavřen v mírném zisku, a to i navzdory nutným investicím do zařízení kanceláře a techniky potřebné pro poskytování kvalitních služeb.

Až do roku 2012 firma fungovala jako fyzická osoba.

2013

Zlomovým okamžikem byl 1. leden 2013, kdy došlo k transformaci původní firmy Jan Weber - Ambro Systems a ke změně právní subjektivity. Od tohoto data firma poskytuje své služby jako Ambro Systems spol. s r.o.

2017

Úsilí firmy se nyní soustřeďuje především na portál Areus a konečné přípravy pro jeho vstup na trh, popřípadě na webové stránky na něm postavené.

 

ESET partner  Logo společnosti Dell  Logo Microsoft.NET  Logo Microsoft SQL Server  Logo Microsoft Office  TeamViewer Logo Kerio Logo