Novinky v Ambro Systems

Novinky v Ambro Systems 29. září 2023
Dobrý den Návštěvník,

​jsme rádi, že využíváte našich služeb. My v Ambro Systems se snažíme, abychom pro Vás byli přínosem a abyste se mohli na naše lidi i naše technologie vždy spolehnout. Pro další zkvalitnění našich služeb jsme se rozhodli pro upgrade našeho serveru na novější verzi.

Celý proces s sebou bohužel přináší i krátké výpadky v průběhu instalace, o kterých bych Vás nyní rád informoval.

Instalace a konfigurace nám zabere několik dní. Samozřejmě se snažíme, aby výpadky našich služeb co nejméně zasáhly do Vaší práce. Z tohoto důvodu jsme celý proces naplánovali tak, aby kritické služby měly co nejkratší výpadky a aby tyto výpadky probíhaly v co největší míře mimo pracovní dobu - o víkendu nebo ve večerních hodinách.

Předpokládaný termín upgradu
9. 2. 2018 - 18. 2. 2018

Protože víme, jak je pro Vás kritická služba Bezpečného mailu, budeme ji po dobu upgradu provozovat na záložním serveru. Bohužel se přesun na záložní server i zpět na produkční prostředí neobejde bez krátkodobého plánovaného odpojení služeb. Počítejte prosím přibližně se dvěma výpadky s trváním cca 2 hodiny. Oba výpadky plánujeme ve večerních hodinách (v době 20 - 06 hodin).

Služba Bezpečné zálohy bude odstavena po dobu cca 2 dní. Zálohovaná data jsou u nás bezpečně uložena a upgrade se jich nedotkne. Nebudou se pouze zálohovat soubory z Vašich serverů vzniklé nebo změněné po dobu odstávky. Po opětovném spuštění služby se samozřejmě zpětně vyzálohují.

Po dobu upgradu budou nedostupná také vývojová a testovací prostředí pro Vaše stránky. Vašich produkčních systémů a stránek, které u nás provozujete se upgrade netýká a budou stále v plném provozu.

Po dokončení celého procesu Vás budeme samozřejmě opět informovat.

Pokud po dokončení instalace zaznamenáte cokoliv, co nebude fungovat tak, jak jste byli zvyklí, určitě nás neváhejte kontaktovat, abychom mohli zjednat patřičnou nápravu.

tel. 725 800 890 nebo
e-mailu helpdesk@ambro-systems.cz.

Děkujeme za pochopení a věříme, že výsledný efekt Vám vynahradí drobné nepříjemnosti, které celý proces nevyhnutelně provázejí.

Za tým Ambro Systems

Jan Weber
 
www.ambro-systems.cz | info@ambro-systems.czmessage
Pokud pro Vás zasílané informace nejsou relevantní, můžete si změnit nastavení a vybrat si, které typy zpráv chcete dostávat.
Toto nastavení je možné jednoduše provést kliknutím
Pokud již nemáte zájem nadále odebírat zprávy z naší firmy, klikněte