Remote Assistant
Vzdálený přístup

telefon
Podpora

Podpora

Obchodní zástupce pro řešení Areus Portal

Napsal/a Ing. Jan Weber. Uveřejněno v Kariéra a spolupráce

Hledáme samostatné obchodní zástupce pro prodej řešení Areus Portal. Jedná se o IT řešení s ověřeným potenciálem.

Do našeho týmu proto hledáme obchodní zástupce  (nebo firmu, která zajistí obchodní zastoupení v daném regionu) pro lokality (možno i rozdělit na menší celky):

  1. Plzeňský kraj
  2. Středočeský kraj
  3. Praha

 Požadavky:

  1. komunikační schopnosti
  2. obchodní dovednosti
  3. pozitivní myšlení
  4. samostatnost
  5. ochota učit se novým věcem
  6. vlastní osobní automobil
  7. živnostenský list výhodou
  8. znalost firemních procesů výhodou

Nabízíme:

  1. prodej produktu vyvíjeného naší společností a prodávaného POUZE naší společností
  2. možnost exkluzivního zastoupení v regionu
  3. trvale vyplácené provize z pravidelné měsíční fakturace zákazníkovi, odměny nejsou shora omezeny
  4. účast na vývoji řešení Areus Portal
  5. zajímavá a kreativní spolupráce
  6. možnost účasti na školeních a možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce:

  1. vyhledávání nových zákazníků v segmentu malých a středních výrobních a prodejních podniků
  2. péče o získané zákazníky
  3. volitelně poskytování technické podpory a konzultační činnost

Další informace:

  1. nástup možný ihned po absolvování pohovoru a úvodním školení
  2. v případě dobré znalosti produktu, obchodních a firemních procesů a schopnosti práce s databázemi i možnost následné péče o své zákazníky na pozici konzultanta s odpovídajícím ohodnocením (není podmínkou).
  3. životopis prosím zasílejte na adresu j.weber@ambro-systems.cz
  4. v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na telefonní číslo 724 323 766

ESET partner  Logo společnosti Dell  Logo Microsoft.NET  Logo Microsoft SQL Server  Logo Microsoft Office  TeamViewer Logo Kerio Logo