teamviewer
Vzdálený přístup

telefon
Podpora

Podpora

Blog Ambro Systems

Vítejte na blogu společnosti Ambro Systems.

Prostřednictvím blogu bychom vás rádi informovali o novinkách a dění v naší společnosti. Mimo jiné zde najdete aktuality a zápisy z pořádaných akcí i událostí, kterých jsme se zúčastnili. Dále zde budeme informovat o zajímavostech a novinkách z vývoje našich produktů - B2B nástroje pro sdílení dat a komunikaci Areus Portal, internetového marketingu, webdesignu a dalších.

Budeme velice potěšeni, pokud se k nám na firemní blog budete vracet, pokud zde budete nalézat zajímavé informace, které Vás obohatí, potěší, zaujmou, vnuknou vám nový pohled na věc anebo vám ukáží nové možnosti a příležitosti.

A pokud se vám obsah bude opravdu líbit a jste uživatelem některé ze sociálních sítí, dejte o tom vědět i vašim přátelům - přispějete tím nejen nám, ale třeba právě i vašim přátelům a známým.

Děkujeme za váš čas a zájem a přejeme vám příjemné a pohodové čtení :-)

Veletrh řešení 2015

Napsal/a Ing. Jan Weber. Uveřejněno v Blog Ambro Systems

Veletrh řešení 2015 logo

V měsíci říjnu 2015 jsme se zúčastnili události s názvem Veletrh řešení 2015, konkrétně v městech Praze a Plzni. Byla to pro nás první zkušenost tohoto charakteru – účast na veletrhu, a protože bychom se s vámi chtěli podělit o naše zkušenosti a dojmy z této akce, napsali jsme o této účasti první příspěvek do našeho firemního blogu, ve kterém se dozvíte odpovědi na otázky: O čem Veletrh řešení vlastně je? Co nás tam čekalo a potkalo? A jak akce probíhala?

ESET partner  Logo společnosti Dell  Logo Microsoft.NET  Logo Microsoft SQL Server  Logo Microsoft Office  TeamViewer Logo Kerio Logo